LT EN DE RU
Mano krepšelisPrisijungti
Jūsų krepšelyje: 
0
Susisiekite +370 69941926
  Užsakymo pateikimo tvarka

Užsakymo pateikimo tvarka ir sąlygos
 
1. Klientas apsilankęs parduotuvės internetiniame puslapyje pasirenka prekes, o jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis.
2. Suformavus prekių krepšelį, klientas turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes.
WOODSTREAM  patvirtina, kad kliento pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.
3. Toliau klientas turi pasirinkti vieną iš galimų atsiskaitymo
WOODSTREAM  parduotuvėje būdų (plačiau – IV taisyklių skyriuje). Kartu gali būti pasirenkamas prekių pristatymo laikas iš galimų WOODSTREAM pristatymo laiko variantų, nurodomų valandų intervalu. Klientas kartu patvirtina, jog pasirinktu arba nustatytu laiku jis sutinka būti nurodytu adresu.
4. Paskutiniame lange sugeneruojami visi kliento pateikti duomenys, prieš kuriuos patvirtindamas, klientas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi ir atitinkantys jo pageidavimus. Klientas turi galimybę pataisyti klaidingus duomenis prieš išsiunčiant užsakymą .
WOODSTREAM  Klientui taip pat suteikiama galimybė koreguoti asmeninius duomenis, būtinus prekių pristatymui, jau po užsakymo pateikimo. Klientui nesuteikiama galimybė patvirtinti užsakymo iki to momento, kol jis pažymi, jog yra susipažinęs ir sutinka su WOODSTREAM  parduotuvės taisyklėmis. Tuo atveju, jeigu prieš prekių pasirinkimą klientas nėra susipažinęs su parduotuvės taisyklėmis, jis tai privalo atlikti prieš patvirtindamas savo užsakymą bei jame pateiktus duomenis.
5. Klientui patvirtinus užsakymą, jis nusiunčiamas 
WOODSTREAM. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna WOODSTREAM . Kartu tokiu atveju laikoma, jog tarp kliento ir WOODSTREAM yra sudaryta sutartis. Tačiau tokia sutartis laikoma vykdytina tik nuo to momento, kai WOODSTREAM gauna patvirtinimą iš kliento, atsiskaitymą už prekes.
6. Klientui pateikus užsakymą, 
WOODSTREAM sistema automatiškai atsiunčia klientui elektroninį laišką, kuriame nurodomos užsakytos prekės bei kliento pateikti duomenys.
7. 
WOODSTREAM gavus pranešimą iš banko, jog klientas atliko mokėjimo pavedimą prekėms iš parduotuvės pirkti, klientui išsiunčiamas pranešimas nurodytu elektroninio pašto adresu. pranešimo iš banko gavimo momentas laikomas sutarties tarp kliento ir WOODSTREAM  vykdymo pradžios momentu. 
8. Kliento pateiktas užsakymas saugomas 
WOODSTREAM  duomenų bazėje remiantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų reikalavimais dėl tokių duomenų saugojimo termino.  
9. Klientas taip pat gali apmokėti savo užsakymą grynais pinigais pagal kurjerių tarnybos atstovo pateiktą sąskaitą pristatymo metu (detaliau žr. VII sk. Prekių pristatymas). Šiuo atveju sutarties tarp kliento ir
WOODSTREAM   vykdymo pradžios momentu laikomas grynųjų pinigų surinkimas iš kliento.  
10. Visais atvejais laikoma, jog klientas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis 
WOODSTREAM parduotuvės taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.
11. Sutartis sudaroma ir vykdoma lietuvių kalba.

 

 

 

 

 

 

Svetainę kūrė Studio4d